Aplikace radiometrických dat v rostlinné produkci


Detail události

vurv

Dostupnost technologií spojených s metodami snímání zemského povrchu pomocí hyperspektrálních, multispektrálních a termocitlivých senzorů nesených na pozemních, bezpilotních, pilotovaných a satelitních platformách umožňuje využívat nové metodické přístupy při velkoplošném monitorování a sběru dat důležitých pro rozhodování v praxi rostlinné produkce. Komplexní analýza radiometrických dat zpřístupňuje operativní detekci problémů v oblastech růstu, výživy, ochrany rostlin, agrotechnických zásahů, kontroly a hodnocení prováděných opatření kvantitativního i kvalitativního charakteru. Mezinárodní konference si klade za cíl komunikovat aktuální poznatky výzkumu v této oblasti a diskutovat budoucnost využití radiometrických dat v zemědělské praxi.

Seminář je pořádán za podpory Ministerstva zemědělství při České technologické platformě pro zemědělství

Srdečně Vás zveme!

Informace pro účastníky: Konference se bude konat v pondělí 01.12.2017 od 09:00 v aule VÚRV.
Prezence účastníků od 8:30 hodin.
Předpokládaný konec v 17:30
Občerstvení v průběhu semináře zajištěno
Možnost parkování v areálu
Kontakt, registrace účastníků a posterů: lukas@vurv.cz, tel.: 702087630
Konference bude probíhat v anglickém a českém jazyce
Konferenční poplatek 0,-Kč
Jak se k nám dostanete?
Umístění ústavu ukazuje mapa (50°5’9.564″N, 14°18’20.040″E).
Nejbližší zastávkou MHD je “Ciolkovského” (Vlastina ulice, sídliště Na Dědině).
Přímé spojení ze stanice metra linky A “Nádraží Veleslavín” je linkou č. 142. S přestupem pak linkou č. 119 (výstup na stanici “Divoká Šárka”, přestup na linky č. 108, 142, 191). Vyhledání spojení do stanice “Ciolkovského” – viz www.dpp.cz.
Rovněž je možné využít vlak z Prahy –
Masarykova nádraží do nádraží Praha – Ruzyně (trať z Prahy na Kladno). Cesta trvá cca 25 min., vlaky jezdí každou hodinu. Z Masarykova nádraží např. v 08:30, 09:30 atd. Zpět z Ruzyně vždy 3 minuty před celou hodinou (např. 14:57). Cesta pěšky z nádraží Praha – Ruzyně do ústavu trvá 10 min. V areálu VÚRV je možno parkovat. Do areálu ústavu vás vpustí vrátný. Stačí, pokud mu oznámíte, že jedete na seminář a nahlásíte číslo vaší SPZ.
← Zpět na události