Workswell EX-WHTC

maximus_mhxt-mhxwbs_002

Ochranný kryt pro LWIR termokamery „Workswell protective fixed housing for thermal cameras“ (WHTC) je speciálně navržen tak, aby byl použitelný v náročných podmínkách nejrůznějších průmyslových provozů, ale také jako součást protipožárních a monitorovacích systémů.

Tento ochranný kryt je vhodný pro široké spektrum termokamer (a to i s rozměrnou optikou), kterým poskytuje vysoký stupeň krytí IP67, tj. prachotěsnost a vodotěsnost (kryt odolá i ponoření do vody po dobu 30 minuti pro hloubku 1m). Do krytu je také možnost zabudovat vyhřívání, pro zajištění stabilizované vnitřní teploty při kolísání venkovní teplot -20 °C až 60 °C.

POPTAT

Kryt je navržen s ohledem na vysokou metrologickou přesnost: ochranný průzor je z germania (materiál nejvyšší jakosti pro LWIR termokamery) a konstrukce krytu je uzpůsobena dobrému odvodu tepla z těla termokamery. To zajišťuje vysokou teplotní stálost a tím i přesnost měření.

Kryt je vhodný pro termokamery Workswell WIC, Workswell SMARTIS, termokamery série FLIR A, ale také pro většinu dalších LWIR termokamer.

Kryt je navíc certifikován pro provoz v potenciálně výbušném prostředí a prošel celou řadou certifikačních zkoušek, včetně certifikace pro ATEX.

ATEX_logo C-UL-US_logo EAC logo IEC-IECEx_logo INMETRO_logo KCS Logo 70mm altezza

maximus_mhxt_003

Workswell EX-WHTC
 
Materiál krytuHliník
Přední sklíčkoGermanium
Stupeň krytíIP66/IP67 s kabelovými průchodkami
Rozměry145 x 70 x 67 mm
Hmotnost< 650 g
Kompatibilní s kameramiWorkswell: WIC (všechny objektivy), SMARTIS (všechny objektivy)
FLIR: A3xx/ A325sc (15°, 25°, 45°), A615 / A655sc (25°, 45°)
Datový listSTÁHNOUT

Formát Název Velikost Odkaz
pdf icon Datový list 1,0 MB STÁHNOUT

Back to Top