Ochranný kryt pro FLIR Ax5 termokamery

Ochranný kryt na termokamery od společnosti Workswell je speciálně navržen a vyroben pro trvalou ochranu termovizních kamer FLIR Ax5

Ochranný kryt na termokamery od společnosti Workswell je speciálně navržen a vyroben pro trvalou ochranu termovizních kamer FLIR Ax5 (FLIR A5, A15, A35 a A65). Zaručuje účinné krytí termokamer proti prachu a vodě i ve velmi náročných podmínek a průmyslovém prostředí (stupeň krytí krytu je IP66).

Ochranný kryt se skládá ze tří nezávislých částí, které jsou vyrobeny z lehké hliníkové slitiny. Přední část krytu umožňuje snadnou výměnu IR sklíček s antireflexním povrchem a vysokou propustností. Koncový uživatel si může vybrat až ze 3 různých typů materiálů (Germanium, ZnSe nebo BaF2).

POPTAT

Centrální část krytu obsahuje montážní otvory pro mechanické upevnění a je optimalizována pro maximální odvod tepla z těla kamery. Z tohoto důvodu je výsledné termovizní měření stabilní i při vysokých výkyvech provozních teplot.

Zadní část krytu slouží k ochraně komunikačních konektorů kamery FLIR Ax5. Z tohoto důvodu je na zadní straně vyfrézována díra na kabelovou průchodku a předvrtána díra pro sekundární externí kabel v případě potřeby

Ochranný kryt termokamery se skládá ze tří nezávislých částí, které jsou vyrobeny z lehké hliníkové slitiny.

Workswell Fixed Housing for FLIR Ax5 
Materiál krytuHliník, nebo plast POM-C
Přední sklíčkoGermanium, ZnSe nebo BaF2
Stupeň krytíIP66
Kabelové průchodkyIP68
Rozměry156 × 70 × 67 mm
Hmotnost< 650 g
Kompatibilní s kameramiFLIR A5, A15, A35 a A65
Datový listSTÁHNOUT

Formát Název Velikost Odkaz
pdf icon Ochraný kryt pro FLIR Ax5 EN 1,0 MB STÁHNOUT
pdf icon Drawings 6,2 MB STÁHNOUT
rar icon 3D Model 0,1 MB STÁHNOUT
pdf ikona QuickStart guide 0,4 MB STÁHNOUT

Back to Top