Ochranný kryt pro FLIR Ax5 termokamery

Ochranný kryt na termokamery od společnosti Workswell je speciálně navržen a vyroben pro trvalou ochranu termovizních kamer FLIR Ax5

Ochranný kryt na termokamery od společnosti Workswell je speciálně navržen a vyroben pro trvalou ochranu termovizních kamer FLIR Ax5 (FLIR A5, A15, A35 a A65). Zaručuje účinné krytí termokamer proti prachu a vodě i ve velmi náročných podmínek a průmyslovém prostředí (stupeň krytí krytu je IP66).

Ochranný kryt se skládá ze tří nezávislých částí, které jsou vyrobeny z lehké hliníkové slitiny. Přední část krytu umožňuje snadnou výměnu IR sklíček s antireflexním povrchem a vysokou propustností. Koncový uživatel si může vybrat až ze 3 různých typů materiálů (Germanium, ZnSe nebo BaF2).

POPTAT

Centrální část krytu obsahuje montážní otvory pro mechanické upevnění a je optimalizována pro maximální odvod tepla z těla kamery. Z tohoto důvodu je výsledné termovizní měření stabilní i při vysokých výkyvech provozních teplot.

Zadní část krytu slouží k ochraně komunikačních konektorů kamery FLIR Ax5. Z tohoto důvodu je na zadní straně vyfrézována díra na kabelovou průchodku a předvrtána díra pro sekundární externí kabel v případě potřeby

Ochranný kryt termokamery se skládá ze tří nezávislých částí, které jsou vyrobeny z lehké hliníkové slitiny.

Workswell Fixed Housing for FLIR Ax5 
Materiál krytuHliník, nebo plast POM-C
Přední sklíčkoGermanium, ZnSe nebo BaF2
Stupeň krytíIP66
Kabelové průchodkyIP68
Rozměry145 x 70 x 67 mm
Hmotnost< 650 g
Kompatibilní s kameramiFLIR A5, A15, A35 a A65
Datový listSTÁHNOUT

Formát Název Velikost Odkaz
pdf icon Ochraný kryt pro FLIR Ax5 EN 1,0 MB STÁHNOUT
rar icon 3D Model 0,1 MB STÁHNOUT

Copyright © 2017 Workswell s.r.o.

Back to Top