O společnosti

Společnost Workswell s.r.o. je středoevropská obchodní a výrobní společnost se sídlem v České republice. Zaměřuje se na oblast strojového vidění a bezdotykového měření teploty. Společnost je ve světě známá především díky svým produktům v termografii. Jedná se o stacionární termokamery WIC, termovizní NDT systém ThermoInspector a termovizní systém pro drony Workswell WIRIS. V roce 2015 získala společnost Workswell s.r.o. třetí místo v soutěži Vodafone Firma roku v České republice.

Termovizní systém pro drony Workswell WIRIS

Produkty a systémy společnosti Workswell s.r.o. jsou využívány při výrobě komponent pro automobily řady evropských producentů. Pokud jezdíte v některém z novějších modelů automobilů BMW, Škoda, Renault, Kia a dalších, pravděpodobně byl při výrobě některé z komponent tohoto automobilu použit termovizní nebo jiný systém od společnost Workswell s.r.o. Společnost Workswell s.r.o. získala řadu dalších pozitivních referencí i mimo automobilový průmysl. Mezi její zákazníky tak například patří ČEZ, RWE, Bosch, Honeywell, Tesco, Heineken, Kofola, IKEA, Net4Gas, Semikron, ArcelorMittal, Vítkovice power engineering a stovky různých menších, středních i velkých průmyslových podniků.

Častými klienty společnosti Workswell s.r.o. jsou prakticky všechny domácí technické a přírodovědné univerzity a výzkumné organizace. Mezi zákazníky ovšem patří i prestižní zahraniční výzkumné organizace a to například Massachusetts Institute of Technology, Johns Hopkins University, The Hebrew University of Jerusalem, École polytechnique fédérale de Lausanne, Georgia Institute of Technology, US Army Engineering Research a řada dalších.

Ocenění Zlatý Amper 2016 v Brně Společnosti Workswell s.r.o. za svůj inovativní přístup získala mnohá prestižních ocenění: Zlatý Amper na veletrhu Amper 2016 v Brně (ocenění znovu obhájila v roce 2017 s „chytrou termokamerou“ SMARTIS), ocenění Vodafone Firma roku 2015 Hlavní město Praha a 3. místo v celostátní soutěži Vodafone Firma roku 2015 Česká republika. Společnost také získala čestné uznání v rámci soutěže Inovace roku 2015, která je pořádána pod záštitou prezidenta České republiky a ocenění Produkt roku v letech 2015 a 2016 v soutěži časopisu Control Engineering. V letech 2016 a 2015 získala společnost ocenění Vizionář od státní organizace CzechInno spadající pod Ministerstvo průmyslu a obchodu. V letech 2017 a 2018 zařadil významný americký časopis v oblasti dronů UAV Coach společnost Workswell s.r.o. mezi 70 světově nejzajímavějších společností v oblasti bezpilotních letadel

Oceněn byl také design výrobků společnosti: Společnost Workswell s.r.o. získala za design výrobku Workswell WIRIS zlatou medaili v prestižní zahraniční designerské soutěži  A‘ DESIGN AWARD v kategorii „A’ Scientific Instruments, Medical Devices and Research Equipment Design Award 2016 – 2017“.

Společnost Workswell s.r.o. je DOBRÝM ANDĚLEM a podporuje také nadané studenty prostřednictvím nadace ČVUT MEDIA LAB.

Oceneni Vizionari 2016 Oceneni Vizionari 2016

Společnost Workswell s.r.o. je také obchodním zastoupením a respektovaným dodavatelem předních světových výrobců měřicí, diagnostické a další techniky. Jedná se například o společnosti Pleora technologies, MegaSpeed, Keller MSR a další.

Společnost Workswell s.r.o. je členem Asociaci technických diagnostiků ČR a je schváleným školícím pracovištěm pro oblast „Technik diagnostik – termografie“ . Pravidelně také pořádá čtyřdenní odborný kurz pro profesní certifikaci v tomto oboru.

Mezi partnery společnosti Workswell s.r.o. patří významné české univerzity a výzkumné ústavy. Nejaktivnější spolupráce pak probíhá s Českým vysokým učením technickým, Českou zemědělskou univerzitou, Výzkumným ústaven rostlinné výroby, Výzkumným ústavem zemědělské techniky a Univerzitním centrem energeticky efektivních budov.

Back to Top