Reference

Produkty a systémy společnosti Workswell s.r.o. jsou využívány při výrobě komponent pro automobily řady evropských producentů (viz reference). Pokud jezdíte v některém z novějších modelů automobilů BMW, Škoda, Renault, Kia a dalších, pravděpodobně byl při výrobě některé z komponent tohoto automobilu použit termovizní nebo jiný systém od společnosti Workswell s.r.o.

Společnost Workswell s.r.o. získala řadu pozitivních referencí i mimo automobilový průmysl, a mezi její zákazníky tak patří například ČEZ, RWE, Bosch, Honeywell, Tesco, Heineken, Kofola, IKEA, Net4Gas, Semikron, ArcelorMittal, Vítkovice power engineering a stovky různých menších, středních i velkých průmyslových podniků.

Častými klienty společnosti Workswell s.r.o. jsou prakticky všechny domácí univerzity a výzkumné organizace, ovšem i mnohé zahraniční a to například Johns Hopkins University, The Hebrew University of Jerusalem, École polytechnique fédérale de Lausanne, Georgia Institute of Technology, US Army Engineering Research a řada dalších.

Reference společnosti workswell
Back to Top