Termokamery pro drony

Workswell WIRIS 2nd gen

Workswell WIRIS 2nd gen

Workswell WIRIS 2nd gen je v současnosti nejpokročilejší termovizní systém určený pro komerční bezpilotní letouny, tzv. drony. Jedná se o kompaktní systém, který v jednom krytu kombinuje termokameru, digitální kameru (ve viditelném spektru) a procesorovou jednotku s možností záznamu radiometrických dat s digitálním HDMI výstupem.

Více informací


Workswell WIRIS mini

Workswell WIRIS mini je termovizní systém určený pro komerční bezpilotní letecké prostředky, tzv. drony (UAV), který oproti klasické verzi Workswell WIRIS disponuje mnohem menšími rozměry a váhou. Jedná se o kompaktní systém, který v jednom krytu kombinuje termokameru, digitální kameru (ve viditelném spektru) a procesorovou jednotku s možností záznamu radiometrických dat s digitálním HDMI výstupem. Data je možné ukládat jak na interní paměť, tak na externí micro SD kartu.

Více informací


Workswell GIS 320

Termokamera pro detekci plynů na drony – Workswell GIS-320

Infračervené kamery mohou být za určitých okolností velmi vhodným prostředkem pro detekci úniků plynů a přítomnosti plynů v ovzduší. Mohou být také nápomocné při pokusech o zlepšení šetrnosti k životnímu prostředí. Termokamery mohou sloužit jak k detekci skleníkových plynů v ovzduší, tak také k detekci úniků plynů nebezpečných pro životní prostředí či ohrožujících lidské zdraví.

Více informací


Back to Top